Robotik Sistemler

robotik sistemler​​​​​​​

Robotik sistemlerimizin daha fazla uygulama örneklerini youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz. Lütfen tıklayınız.

Bir Endüstriyel Robot Kolu İşletmenize Uygulayarak %100 Performans ile çalışan birden fazla iş gücüne sahip olabilirsiniz.

Yükleme ve Boşaltma Robot Sistemleri

Yükleme ve boşaltma sistemleri iş gücünden büyük kazanç sağlayan, iş ve işçi güvenliği konusunda kusursuz çalışan, iş gücünde performans kaybı olmadan %100 performans ile çalışan sistemlerdir. Normal iş gücüne göre daha hızlı ve hatasız iş yapar. Hat başında yükleme, hat üstünde aktarma veya hat sonunda boşaltma, istifleme, paletleme gibi alanalrda kullanılabilir. İşletmenizin ihtiyacına göre STS tarafından yapılan uygulama ve kullanıcı dostu kolay, anlaşılabilir arayüzü ile çok kısa bir eğitimle tüm personelinizin kullanabileceği bir sistemdir.

Uygulama Alanları

Cam Endüstrisi

Fayans, Mermer, Doğaltaş, Granit Endüstrisi

Otomotiv

Ahşap İşleme Endüstrisi

Paketleme Hatları

Tüm aktarma gerektiren işletmeler

İstifleme ve Paletleme Sistemleri

Büyük veya küçük ebatlı, ağır veya hafif ürünlerin doğru ve kusursuz şekilde istiflenmesi ve paletlenmesi, uygun paketleme işlemlerinin yapılaması, iş gücü kaybı olmadan robotik sistemler ile çok kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. %100 iş gücü performansı ile, işletmenizin ihtiyacına göre STS tarafından yapılan uygulama ve kullanıcı dostu kolay, anlaşılabilir arayüzü ile çok kısa bir eğitimle tüm personelinizin kullanabileceği bir sistemdir.

Uygulama Alanları

Yem İşletmeleri ve Fabrikaları

Yapı Kimyasalları, çimento, kireç vs.

Un Fabrikaları ve Değirmenler

Koli, kutu paketleme ve paletleme Hatları

Damacana su, meşrubat endüstrisi

Tüm paket, torba, çuval paletlemesi gerektiren işletmeler

CNC İşlem ve Frezeleme Robot Sistemleri

Cnc işleme robot kol uygulaması ile frezeleme, delme, kalıp üretimi, ahşap papel imalatı gibi bir çok işlem frezeleme, delme gibi fornksiyonlar ile robotik sistem ile kusursuz yapılabilir. Birden fazla istasyon tanımlama ile iş parçası değişim zamanından kaybedilen zamandan tasarruf sağlanabilir. SprutCam programı kullanılarak hazırlanan CAM programı ile 3 eksen, 4 eksen veya 5 eksen işlemlerinizi robotik kollar ile yapabilrisiniz. Poziyoner kullanımı ile 7. eksen çalışılabilmekte, kuka silder ile 8 eksen çalışma yapılabilmektedir. İhtiyaçlarınıza göre takım değiştirme platformu da eklenerek, takım değiştirme zamnından da tasarruf sağlanır.

Uygulama Alanları

Cam Endüstrisi

Fayans, Mermer, Doğaltaş, Granit Endüstrisi, Mermer işleme ve heykel imalatı

Otomotiv, Tencere, Mutfak Eşyaları Endüstrisi

Ahşap İşleme Endüstrisi

Metal ve Alüminyum İşlem Hatları

Tüm frezeleme ve çapak alma gerektiren işletmeler

Robotik sistemler endüstrinin gelişmesi, iş gücünün daha verimli kullanılması, hızlı üretim ve yeni bir kavram olarak gelişen "Karanlık Fabrikalar" tabirini karşılamak için işletmelerin büyük bir gereksinimi haline gelmiştir. İlk bakışta çok büyük yatırım ve sadece seri üretim hatlarında kullanılabileceği düşünülen sistemler aslında tüm işletmelerde ve çok uygun yatırım maliyetleri ile elde edilebilir.


STS Robotics olarak bizler sizlere bu sistemlerin çok uygun maliyelere ve çok kazanç elde edebileceğiniz şekli ile uyarlıyor hizmetinize sunuyoruz. "Akıllı Teknik Çözümler" ile sizlerin her zaman yanındayız. Bunun için bizimle bir mail atarak iletişime geçmeniz yeterli...

Uygulama Örnekleri

Doğal Taş ve mermer sektöründe çalışan firmalar için tasarlanmış Epoksi Kaplama makinası çıkışı; toplama, isitifleme ve otomatik seperatör yerleştirme endüstriyel robotik kol sistemi.

Cam işleme tesisleri için tasarlanmış CNC rodaj makinası yükleme, boşaltma endüstriyel robotik kol sistemi.

Cam sektörü için rodaj, delik, su jeti makinalarına otomatik yükleme boşaltma işlemlerinde kullanılması için tasarlayıp devreye aldığımız endüstriyel robot kol sistemi uygulaması. Cnc makinalarınız otomatik çalışmaya uygun değilse bile gerekli donanım ve değişiklikler ile sistemi çalışır hale getiriyoruz.